Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?

Vlastné nastavenie cookies  ›

Blog

„Život je príliš krátky na to, aby ste nosili škaredú košeľu.“ Preto vám prinášame blog o najhorúcejších trendoch pánskej módy, ako aj rady a tipy, ako sa vhodne obliecť na rôzne príležitosti a čoho sa vyvarovať, aby ste nespôsobili faux pas. S nami sa stanete neprehliadnuteľným mužom s originálnym štýlom! 

Opatrenia z dôvodu mimoriadnej situácie
Prečítané: 1610x

Opatrenia z dôvodu mimoriadnej situácie

V súlade s nariadeniami vlády sme zaviedli hygienické a preventívne opatrenia, s cieľom ochrániť zdravie a súčasne eliminovať riziko prenosu infekcie, používaním ochranných pomôcok a zvýšenou dezinfekciou.


S vreckovkou v saku pravým gentlemanom
Prečítané: 3795x

S vreckovkou v saku pravým gentlemanom

Aj malý detail vie spraviť v outfite veľký efekt! Jasným dôkazom toho je ozdobná vreckovka do saka, ktorá v minulosti nesmela chýbať vo výbave pravého gentlemana, pretože práve do nej si mohla žena utrieť slzy z tváre.


Korálové náramky, horúci hit v pánskej móde
Prečítané: 3266x

Korálové náramky, horúci hit v pánskej móde

Náramky sú obľúbeným módnym šperkom, ktorí nosili muži už v praveku. Symbolizovali postavenie v spoločnosti, počet manželiek, ale aj ochranu pred zlými duchmi. Symbolika zdobenia rúk sa preniesla aj do súčasnosti, kedy sú korálové náramky horúcim hitom v pánskej móde.


Vylaďte svoj outfit farebnými ponožkami
Prečítané: 2567x

Vylaďte svoj outfit farebnými ponožkami

Povinným trendom v pánskej móde sú farebné ponožky Happy Socks, určené pre mužov, ktorí dbajú o svoj štýl a radi búrajú zaužívané módne pravidlá. Vďaka ním sa budú vaše nohy cítiť ako v bavlnke a vy budete vyzerať, že máte všetky módne vychytávky v malíčku.


5 pravidiel, ako na dokonalý plesový outfit
Prečítané: 5696x

5 pravidiel, ako na dokonalý plesový outfit

Ide sa plesať, sezóna tanca, oslnivých rób a smokingov už začala! Plánujete si ísť v tomto období niekam zaplesať aj vy? V tom prípade sa vám určite zíde našich 5 pravidiel, ako na dokonalý plesový outfit.


Dajte stop tielkam, vyskúšajte neviditeľné tričko
Prečítané: 2970x

Dajte stop tielkam, vyskúšajte neviditeľné tričko

Je určené pre tých, ktorí si zvykli nosiť pod košele namiesto tielka práve tričko. A pretože biele tričko pod bielou či svetlou košeľou presvitá najmä v mieste, kde sú rukávy, nahradili sme bielu farbu farbou telovou. Dokonalá „neviditeľnosť" trička zaručená!