Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?

Vlastné nastavenie cookies  ›

Ako na to

Prinášame vám blog o košeliach. Poradíme a vysvetlíme ako takúto košeľu nosiť. Vďaka nám si budete vedieť ten správny kúsok.
Vylaďte svoj outfit farebnými ponožkami
Prečítané: 2548x

Vylaďte svoj outfit farebnými ponožkami

Povinným trendom v pánskej móde sú farebné ponožky Happy Socks, určené pre mužov, ktorí dbajú o svoj štýl a radi búrajú zaužívané módne pravidlá. Vďaka ním sa budú vaše nohy cítiť ako v bavlnke a vy budete vyzerať, že máte všetky módne vychytávky v malíčku.


5 pravidiel, ako na dokonalý plesový outfit
Prečítané: 5658x

5 pravidiel, ako na dokonalý plesový outfit

Ide sa plesať, sezóna tanca, oslnivých rób a smokingov už začala! Plánujete si ísť v tomto období niekam zaplesať aj vy? V tom prípade sa vám určite zíde našich 5 pravidiel, ako na dokonalý plesový outfit.


5 tipov, ako sa stať kráľom stužkovej
Prečítané: 2971x

5 tipov, ako sa stať kráľom stužkovej

Čaká vás dôležitý životný medzník zvaný stužková? Chcete v tento výnimočný večer očariť a predviesť sa v čo najkrajšom outfite, ale nie ste si istý tým, čo si obliecť a čoho sa vyvarovať? Nezúfajte, poradíme vám, ako na to!


Ako vybrať správnu košeľu
Prečítané: 2218x

Ako vybrať správnu košeľu

Jedným z povinných kúskov šatníka každého muža držiaceho krok s módou je práve košeľa. Hodí sa na každú príležitosť a ženy ju na mužoch jednoducho milujú. Avšak bez perfektne padnúcej košele jednoducho nie je muž mužom. Naučte sa vybrať si tu správnu!