Povinným trendom v pánskej móde sú farebné ponožky švédskej značky Happy Socks, určené pre mužov, ktorí dbajú o svoj štýl a radi búrajú zaužívané módne pravidlá. Sú vyrobené z česanej bavlny pre dlhú životnosť, pričom ich zosilnená päta a špička zaručuje vysokú odolnosť voči oderu. Vďaka príjemnému a kvalitnému materiálu sa budú vaše nohy cítiť po celý deň ako v bavlnke a vy budete vyzerať, že máte všetky módne vychytávky v malíčku.

Tieto dizajnovo unikátne ponožky hravej značky Happy Socks sa kombinujú s klasickou obuvou, avšak nehodia sa na všetky príležitosti. Pokiaľ máte dôležité rokovanie s konzervatívnymi partnermi, chystáte sa na pracovný pohovor alebo sa zúčastníte spoločenskej udalosti, neexperimentujte a nechajte ich radšej doma, pretože na takýchto dôležitých udalostiach sa vyžaduje dodržiavanie etikety obliekania, ktorá podlieha dress codu. Ale ak bežne chodíte v obleku, pri výbere farieb či vzorov sa medze nekladú. Zlaďte ich s kravatou, motýlikom, vreckovkou či košeľou. Zaujímavou variantnou je aj zladenie  s kravatovou šatkou – askotom. Avšak je dôležité, aby ponožky váš celkový outfit dopĺňali alebo vytvárali farebný kontrast. V prípade pochybností sú ideálnou voľbou ponožky vo farbe nohavíc, ktoré nohu opticky predĺžia, naopak, farebný kontrast ponožiek a nohavíc ju skráti.

Myslite aj na to, že ponožky musia byť vždy dostatočne vysoké, aby ste v žiadnom prípade neodhalili ani len kúsok lýtok, keď si sadnete. Jediný okamih, kedy smiete ukázať členok či lýtko je, ak nosíte topánky naboso alebo používate špeciálne vykrojené, neviditeľné ponožky. A na záver dobrá rada, keďže farebné ponožky priťahujú pozornosť na vaše chodidlá, voľte vždy vhodné, kvalitné a hlavne čisté topánky.

Páni, nebojte sa a vylaďte svoj outfit farebnými ponožkami Happy Socks, ktoré ho dovedú k úplnej dokonalosti!