Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?

Vlastné nastavenie cookies  ›

Doprava a spôsob platby

Doprava

A) Slovenská pošta 1. trieda (1-2 dni) - 3,00 € (Pri nákupe nad 15 € ZDARMA)

Slovenská pošta garantuje dodanie nasledujúci pracovný deň po dni podania. Súčasťou tohto dodania je oznámenie o uložení zásielky na pošte v prípade, že adresát nebol na danej adrese zastihnutý (žltý lístok).

B) Kuriér Packeta (1 deň) - 4,50 € (Pri nákupe nad 100 € ZDARMA)

Kuriér Packeta vás kontaktuje telefonicky a doručí vám zásielku osobne na zadanú adresu. Ak vás kuriér na adrese nezastihne, uloží balík v najbližšom depe. Zároveň vám príde SMS / EMAIL oznámenie o uložení zásielky. Súčasťou tejto SMS správy je kód vášho balíka. Na základe tohto kódu vám balík nájdu a vydajú. Je preto veľmi dôležité zadať v objednávke správné a bezchybné telefónne číslo či email. 

C) Zásielkovňa (Packeta) - odberné miesto (1-2 dni) - 3,00 € (Pri nákupe nad 15 € ZDARMA) ODPORÚČAME

Zásielkovňa (Packeta) je sieť výdajných miest po celom Slovensku, kde si môžete vyzdvihnúť svoju objednávku z eshopu už na druhý deň s komfortom a starostlivosťou, ktorú si zaslúžite! 

Pri objednávke v eshope si vyberte výdajné miesto, ktoré máte najbližšie. Hneď ako odošleme vašu objednávku, Zásielkovňa vám pošle email s trasovacím číslom. Cestu vašej zásielky tak môžete sledovať online. Po doručení zásielky na vami zvolené výdajné miesto dostanete SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť. Zásielku si môžete vyzdvihnúť kedykoľvek od okamihu získania hesla. Alebo po ňu napríklad niekoho poslať – nemusíte sa preukazovať občianským preukazom, stačí vedieť heslo. Doručený tovar si môžete priamo na pobočke rozbaliť a prípadne vrátiť späť, ak sa vám z nejakého dôvodu nebude pozdávať.

D) Osobný odber - 0,00 €

Osobný odber v mieste prevádzky. 

 

★ Pri nákupe nad 15,00 € je doprava Slovenskou poštou - 1. triedou a cez Zásieslkovňu ZADARMO.

★ Pri nákupe nad 100,00 € sú všetky druhy dopravy ZADARMO.

 

 K uvedeným sumám neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky. Uvedené ceny sú s DPH.

 

Spôsob platby

 

A) Dobierkou - 0,00 €

Zaplatíte až pri prevzatí zásielky od prepravnej spoločnosti.

 

 B) Prevodom na účet - 0,00 € 

Po odoslaní objednávky dostanete email s pokynmi k platbe. Zásielka je odoslaná až po pripísaní platby na účet.

 

C) Online platba kartou - 0,00 € ODPORÚČAME

Online platba kartou prostredníctvom platobnej brány Besteron

Najjednoduchší a najrýchlejší spôsob platby. Služba je určená držiteľom kreditných a debetných kariet Visa a MasterCard.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na tel. čísle +421 950 798 798 alebo emailom na info@tiptopman.sk.