Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?

Vlastné nastavenie cookies  ›

Trendy

Prinášame vám blog o košeliach. Poradíme a vysvetlíme ako takúto košeľu nosiť. Vďaka nám si budete vedieť ten správny kúsok.
S vreckovkou v saku pravým gentlemanom
Prečítané: 3758x

S vreckovkou v saku pravým gentlemanom

Aj malý detail vie spraviť v outfite veľký efekt! Jasným dôkazom toho je ozdobná vreckovka do saka, ktorá v minulosti nesmela chýbať vo výbave pravého gentlemana, pretože práve do nej si mohla žena utrieť slzy z tváre.


Korálové náramky, horúci hit v pánskej móde
Prečítané: 3242x

Korálové náramky, horúci hit v pánskej móde

Náramky sú obľúbeným módnym šperkom, ktorí nosili muži už v praveku. Symbolizovali postavenie v spoločnosti, počet manželiek, ale aj ochranu pred zlými duchmi. Symbolika zdobenia rúk sa preniesla aj do súčasnosti, kedy sú korálové náramky horúcim hitom v pánskej móde.


Dajte stop tielkam, vyskúšajte neviditeľné tričko
Prečítané: 2931x

Dajte stop tielkam, vyskúšajte neviditeľné tričko

Je určené pre tých, ktorí si zvykli nosiť pod košele namiesto tielka práve tričko. A pretože biele tričko pod bielou či svetlou košeľou presvitá najmä v mieste, kde sú rukávy, nahradili sme bielu farbu farbou telovou. Dokonalá „neviditeľnosť" trička zaručená!