Profesionálne vystupovanie, dodržiavanie etikety v obliekaní a príjemný pocit počas nosenia sú priority každého moderného muža nosiaceho oblek alebo košeľu či už do práce, na pracovné stretnutie alebo aj počas bežného dňa.

Pre mnohých z vás, milí páni, je dosiahnutie týchto troch vlastností v jednom spodnom prádle často niečím neuveriteľným. Väčšinou sa radšej vzdáte pohodlia a nosíte pod košeľou nevkusné tielka alebo voľné tričká s rukávmi, ktoré kričia na diaľku, a to iba preto, aby ste zakryli rozsiahlejšie tetovanie, ochlpenie na hrudi alebo zabránili tvorbe značne viditeľných škvŕn z nadmerného potenia v podpazuší. Musíte skutočne nosiť spodné prádlo, ktoré nesedí, presvitá alebo pri prepotení nepríjemne zapácha? Odpoveďou je zásadné nie!

Muži, tak isto ako aj ženy majú povinnosť nosiť spodné prádlo, ktoré nevidí celý svet. Ideálny spodný diel musí disponovať dostatočne hlbokým véčkovým výstrihom, ktorý aj pri odopnutí prvých dvoch gombíkov ostane neviditeľný. Druhou špecifickou vlastnosťou je udržanie formy bez toho, aby sa tvorili nepekné záhyby viditeľné na kilometre spod vašej košele. Vlastnosť udržať skvelý tvar majú hlavne osobitne spracované materiály zložené jedine zo 100 % bavlny. Jej opakom je syntetický materiál, ktorý nielenže zle sadne na telo, ale aj po hodinách nosenia začne mierne zapáchať, a to predsa nechcete. Tou poslednou, a najviac podceňovanou vlastnosťou je absolútna neviditeľnosť spodného dielu pod košeľou, čo znamená koniec presvitajúcim rukávom a obrysom trička aj pod najtenším košeľovým materiálom.

Ak si myslíte, že nie je možné spojiť všetky spomínané vlastnosti do jedného, určite vás prekvapí nový výtvor dizajnérov, nazývaný neviditeľné tričko. Nie, nemyslíme tým tričko, ktoré ani neexistuje, naše tričko je úplne reálne a pritom nepresvitá ani pod bledou tenkou košeľou. Tričko pozostáva zo 100 % bavlny, ktorá ponúka dokonalú stálosť tvaru. Prispôsobí sa telu a nevytvorí tak žiadne neestetické záhyby. Nelepí sa na telo ani počas tých najteplejších dní, dokonca zabráni tvorbe mokrých škvŕn na oblečení a vy budete môcť konečne nosiť bez obáv i farebné košele, na ktorých sú inak mokré škvrny ihneď badateľné. Tričko robí neviditeľným jeho telová farba, ktorá sa prispôsobí tónu vašej pokožky, a taktiež výstrih v tvare písmena V, ktorý nie je vidno ani pri hlboko rozopnutej košeli. S neviditeľným tričkom sa nestratíte ani v spoločnosti, ktorá si potrpí na etiketu a dokonalý imidž.

A na záver menšia rada pre vás, milí páni. Potešte svoju polovičku milým a originálnym darčekom a obdarujte ju ženskou verziou tohto neviditeľného trička, ktorého výnimočnosť zaručene ocení!

 Foto: cupradlo