Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?

Vlastné nastavenie cookies  ›

Neviditeľné dámske tričko

24,50
Poštovné od 3,00 €. Viac info.

Neviditeľné dámske tielko i tričko pod košeľu alebo blúzku nielen perfektne kryje bielizeň, ale vyrieši i problém s potením. Variant s rukávmi zachytí pot a ochráni pred tvorbou mokrých škvŕn v podpazuší. Je určené nielen pod blúzky a košele, ale vynikajúcu službu urobí i pod tenkým svetríkom. Vyhotovenie s úplne plochými okrajmi zaručí dokonalú neviditeľnosť pod akýmkoľvek materiálom.

Aké je toto neviditeľné tričko? Úplne jednoduché:

 • má telovú farbu, ktorá zabezpečí jeho absolútnu neviditeľnosť pod blúzkou
 • materiál i jeho technologické spracovanie zaručujú maximálny komfort nositeľa trička – budete mať pocit, že na sebe žiadne tričko nemáte
 • je z vysoko sajúceho materiálu, ktorý zabráni tvorbe mokrých škvŕn na oblečení – konečne budete môcť nosiť bez obáv i farebné košele, na ktorých sú inak mokré škvrny ihneď viditeľné
 • kvalita materiálu zaručuje nemenný vzhľad i pri každodennom praní – týždenná sada nosená 10 mesiacov je od nových tričiek stále na nerozoznanie
 • nežehlí sa, čo Vás poteší na cestách i doma

 

 

Materiál tričiek

 • úplet je vyrobený z jemnej dlhovlákennej mako bavlny Swiss Cotton
 • zloženie materiálu pre telo a rukávy: 99 % CO/1 % El – 150 g/m2
 • zloženie materiálu pre lem krku a prieramky: 94 % CO/6 % El – 250 g/m2
 • na všetky priadze sú k dispozícii certifikáty Oekotex Standard 100
 • tričká vydržia bez zmeny denné pranie, je možné ich prať až na 60 °C

 Pokyny k praniu

 • Pranie v normálnom cykle pri teplote do 60 ºC.
 • Oblečenie sa nesmie ošetrovať bielidlom.
 • Sušiť len studeným vzduchom.
 • Žehlenie pri vysokej teplote, do 200 ºC.
 • Oblečenie sa nesmie chemický čistiť.
Príbeh neviditeľných tričiek/tielk Covert Underwear

Autorka tričiek Hana Vydrová hovorí: "Priviedli ma na ňu moji klienti a účastníci kurzov firmy Topstyle zameraných na profesionálny imidž a etiketu. Pýtali sa, čo majú nosiť pod košeľu."

"No predsa tielka," odpovedala som.
"Ale tie nezakryjú ochlpenie na prsiach a ramienka tielka presvitajú. A tiež nezabránia prepoteným škvrnám v podpazuší."
"Tak noste tričká," poradila som im.
"Ale keď si dáme dolu sako, je vidieť rukávy bieleho trička," povedali.
"Tak si kúpte tričko telovej farby. Bielu bielizeň je pod bielym alebo pastelovým oblečením vždy vidieť," znela moja ďalšia rada.
"To sa nikde nezoženie," smutne odpovedali.
Nechcela som tomu veriť, tak som tričká hľadala v obchodoch kamenných i internetových, ale nikde som ich neobjavila. Aby som mojim klientom pomohla tento problém vyriešiť, nechala som ich pre nich vyrobiť.

Keď som o tom hovorila so ženami, hovorili mi: "To by bolo skvelé i pre nás! Bežné košieľky väčšinou nezakryjú všetky časti podprsenky a tiež presvitajú. A keď majú ozdobné krajky, je to tiež vidieť."

 

Vyberte si správnu veľkosť

Najjednoduchšie je vybrať si veľkosť tielka a trička tým, že si objednáte o jednu až dve veľkosti menšiu ako je Vaše bežné oblečenie. Takže ak máte veľkosť M (40), objednajte XS (36), S (38), ak máte XL (44), nebojte sa vziať si M (40), L (42) atď. Tielka aj tričká sú dlhšie, než je bežný štandard, takže veľmi vysoké a štíhle ženy sa nemusia obávať objednať si aj tie najmenšie veľkosti. Tričko musí byť tesne priliehajúce na telo, aby sa pod oblečením netvorili záhyby. 
 Konfekčné veľkosti 34 36 38 40 42 44 46
 Medzinárodné veľkosti XXS XS S M L XL XXL
 Výška postavy 168-175 168-175 168-175 168-175 168-175 168-175 168-175
 Obvod hrudníka 80 84 88 92 96 100 104
 Obvod pása 64 68 72 76 80 84 88
 Obvod bokov 90 94 97 100 103 106 109