Čierno-zlatý pánsky náramok Fatima

12,90
Poštovné od 0,00 €. Viac info.

Objavte horúcu novinku, jedinečný korálový náramok, ktorý sa stal hitom tohto roku! Jeho tajomstvom sú práve koráliky obsahujúce minerály onyx a hematit, ktoré v spojení s rukou Fatimy symbolizujú rovnováhu, v ktorej by ste mali žiť každý deň. Fatima náramok pre vás bude tou pravou čerešničkou na torte k celkovej dokonalosti. Odlíšte sa od davu a noste ho v kombinácií s hodinkami, vytvoríte si imidž sebavedomého muža so zmyslom pre štýl!

  • Materiál: čierny onyx, zlatý hematit, ruka Fatimy
  • Dĺžka: 20 cm
  • Veľkosť korálky: 1 cm 
  • Značka: Runwaybitch Bracelets

 

Onyx je kameňom dodávajúcim silu a zaisťujúcim oporu v obdobiach mimoriadneho citového alebo telesného stresu. Ponúka spojenie s jednotou vesmíru a dokáže vás presunúť po prúde času, aby ste videli svoju budúcnosť. Vďaka svojej moci ovplyvniť ľudské sily a schopnosti vám dopomôže, aby ste sa stali skutočnými pánmi svojho osudu.

Hematit má silné ochranné účinky. Dokáže eliminovať nepriaznivé vplyvy a negatívne energie, a práve naopak, priniesť do života pokoj, harmóniu, optimizmus, ale aj nádej a istotu. Posilňuje vôľu, dodáva sebavedomie, odvahu a spontánnosť pre jedincov, ktorí sa stretávajú so strachom z nových situácií a zmien. Vytvára harmóniu duše i tela.

Ruka Fatimy. Podľa arabskej legendy Fatima zachránila svojho otca pred zákerným šípom. Otrávený šíp bohužiaľ uviazol v jej dlani a spôsobil jej smrť. Preto ruka Fatimy symbolizuje ochranu proti zlým silám, dodáva pozitívnu energiu, prináša šťastie, zdravie a blahobyt.