Výpredaj

Čierno-biely pánsky náramok Lebka

9,99
Poštovné od 3,00 €. Viac info.

Objavte horúcu novinku, jedinečný korálový náramok, ktorý sa stal hitom tohto roku! Jeho tajomstvom sú práve koráliky obsahujúce minerály hematit, jadeit a achát, ktoré v spojení s lebkou symbolizujú rovnováhu, v ktorej by ste mali žiť každý deň. Náramok Lebka pre vás bude tou pravou čerešničkou na torte k celkovej dokonalosti. Odlíšte sa od davu a noste ho v kombinácií s hodinkami, vytvoríte si imidž sebavedomého muža so zmyslom pre štýl!

  • Materiál: tmavosivý hematit, biely jadeit, čierny achát, lebka
  • Dĺžka: 20 cm
  • Veľkosť korálky: 1 cm 
  • Značka: Runwaybitch Bracelets

 

Hematit má silné ochranné účinky. Dokáže eliminovať nepriaznivé vplyvy a negatívne energie, a práve naopak, priniesť do života pokoj, harmóniu, optimizmus, ale aj nádej a istotu. Posilňuje vôľu, dodáva sebavedomie, odvahu a spontánnosť pre jedincov, ktorí sa stretávajú so strachom z nových situácií a zmien. Vytvára harmóniu duše i tela.

Achát sa vyznačuje obrovskou schopnosťou harmonizovať telo, dušu, myseľ a emócie. Stabilizuje auru človeka, ruší a  pretvára negatívne energie, čím zlepšuje jeho každodenný život. Posilňuje pocit istoty, viery v schopnosti a poznanie a dodáva odvahu stáť za vlastnými rozhodnutiami, uskutočňovať ich a bojovať za ne.

Jadeit je symbolom čistoty a vyrovnanosti. Pomáha človeku nájsť múdrosť a pochopenie pre všetko, čo sa okolo neho deje. Odpudzuje negatívne myšlienky, ktoré ho zaťažujú a bránia mu v napredovaní, a naopak, priťahuje šťastie a priateľstvo. Harmonizuje všetky roviny človeka. Zvyšuje pocity lásky a otvára srdce. Učí človeka sebestačnosti a dáva mu šancu spoliehať sa na samého seba.

Lebka je symbolom smrti, ale aj začiatku nového života. Povzbudzuje k tomu, aby človek  využil každú šancu, ktorú mu život dáva, pretože môže byť posledná.